Kramponlupisagor -

GALERİCİ ERKAN KONUŞTU : TARTIŞMA VAR

GALERİCİ ERKAN KONUŞTU : TARTIŞMA VAR
  • 25.06.2016

A Milli Takım’daki arkadaşlık ortamının bozulmasına neden olan lafları taşımakla itham edilen galerici Erkan Özkaya, “Selçuk bana, ‘Arda ile küçük bir tartışma yaşamıştık, ama bunu farklı yansıtmışlar’ dedi. Ben Milli Takım’ın kampına gittim. Arda, Selçuk ve Burak’ın arasında bir dargınlık yoktu” dedi.

 

MiLLi Takım’ımızın Euro 2016’da yaşattığı hayal kırıklığından söz ederken, yandaki iddiaları dile getirmiş ve “Galerici Erkan”dan söz etmiştim.

 

Galerici Erkan, yani Erkan Özkaya, dün telefonla aradı. Son derece üzgündü:

 

– Beni neredeyse vatan haini ettiler…Sonra da anlatmaya başladı:

 

“Milli Takım kampında yaşananlardan ne bilgim, ne de ilgim var. Arda, Burak ve Selçuk ile yıllardır beraberim. Adeta benim evimde büyüdüler. Emre Abi (Belözoğlu) ile ilişkimi anlatmama bile gerek yok. Bırakın onların aralarını açmayı, aralarında dargınlık, kırgınlık olsa önce ben koşar düzeltirim. Bunlar beni çekemeyenlerin sözleri.

 

 

Milli Takım kampına da gittim. Arda, Selçuk, Burak ve ben birlikte oturduk sohbet ettik. Ben bir dargınlık olduğunu hissetsem, aralarını düzeltmeye çalışırdım. Ama bilmiyordum bile. Daha sonra Selçuk ile konuştum. Bana, “Arda ile küçük bir tartışma yaşamıştık, ama bunu farklı yansıtmışlar” dedi. Uzaktan ya da yakından benimle bir ilgisi olmadığını söyledi.

 

 

”Evet, Erkan Özkaya’nın sözleri böyle. Bana ikna edici gibi geldi sözleri, ama siz ne düşünürsünüz bilmem.

 

 

 

 

 

Kaynak : Hürriyet 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: / / / / / /


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Ankara Web Tasarım