Kramponlupisagor -

Taffarel’den Leiva Müjdesi!

Taffarel’den Leiva Müjdesi!
  • 04.08.2016

Galatasaray ile yollarını ayıran kaleci antrenörü Claudio Taffarel, veda ziyaretleri için İstanbul’a gelmeden önce konuştuğu başarılı ön liberonun kendisine, “Kariyerime senin gibi Galatasaray’da devam edeceğim” dediğini anlattı. Leiva’nın birkaç gün içinde gelip sözleşme imzalaması bekleniyor.

Taffarel'den Galatasaray'a transfer müjdesi!

Galatasaray’ın Brezilyalı eski kaleci antrenörü İstanbul’a transfer müjdesiyle geldi.

Sarı kırmızılı kulüple haziran ayında imzaladığı 2 yıllık sözleşmenin feshi için Florya’ya gelen Taffarel, Galatasaray’a önemli bir müjde ile veda etti. Taffarel, vatandaşı Lucas Leiva’nın kendisine, “Kararımı verdim. Galatasaray’a gideceğim. Kariyerime senin gibi G.Saray’da devam edeceğim” dediğini anlattı.G.Saray’da 5 yılı kaleci antrenörü olmak üzere toplam 10 yıl görev yaptığını ve hep iyi hatıralar biriktirdiğini Lucas Leiva’ya anlatan Taffarel, İstanbul hakkında olumlu bilgiler de aktararak başarılı ön liberoyu rahatlattı.

“ÇOK İYİ BİR OYUNCU”
Taffarel, Florya Metin Oktay Tesislerinde bir araya geldiği G.Saraylı yöneticilere Leiva’nın imza için karar verdiğini iletti. Yöneticiler de, Taffarel’e vatandaşı hakkındaki görüşünü sordu. Taffarel yıldız ön libero için “Çok iyi ve disiplinli bir futbolcu. Tam anlamıyla bir takım oyuncusu. G.Saray, orta sahasına güç katacak ve tecrübesi yüksek bir transfer hamlesinde bulunuyorsunuz. Üst düzey top kapma yeteneğinin yanı sıra, pas yüzdesi ve tekniği de iyi bir oyuncu” yorumunu yaptı.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler: / / / /


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Ankara Web Tasarım