09 Ağustos 2016

Fenerbahçe’de Pereira Krizi Sürüyor

Fenerbahçe’de Pereira Krizi Sürüyor

Fenerbahçe’de yönetim ile Teknik Direktör Vitor Pereira arasındaki soğuk savaş devam ediyor. Sarı Lacivertli Yönetim artık fiili olarak Portekizli Hoca’nın eksik gördükleri yerlerine müdahale ediyor.

Pereira’nın geldiği günden beri en çok eleştirilen noktalarından biri olan antrenman metodları ile ilgili rahatsız olan Fenerbahçe Yönetimi, takımdaki Türk Hocalar vasıtası ile farklı çalışma programları uygulatıyor.

Sarı Lacivertli Yönetimin gündeminde Vitor Pereira’nın yardımcıları ile yolları ayırıp takımı iki Türk yardımcı antrenöre emanet etmek de var. Tüm bu tabloya rağmen başarısızlık resmini kabul etmeyen Pereira ise istifa etmeye sıcak bakmıyor.

Farklı Hoca adayları ile nabız yoklayan Fenerbahçe Yönetimi, henüz istedikleri şartlarda bir teknik adam bulamadı. Yeni hocanın belirlenmesine kadar Vitor Pereira’nın görevde tutulması bekleniyor.

Tüm bu gelişmelerin gölgesinde Grasshopers maçının hazırlıklarını sürdüren sarı lacivertli takımda ise belirsizlik havası hakim. Takım kaptanları yönetimle takım arasında iletişim köprüsü kurmuş durumda ve daha fazla sorumluluk alarak takımı mental olarak hazır tutmaya çalışıyor.

Sakatlıkları devam eden Robin Van Persie ve Simon Kjaer takımdan ayrı çalışmalarını sürdürürken, iki futbolcuyu da Grasshopers maçına yetiştirebilmek adına yoğun çaba sarf ediliyor.

 

Kaynak: ligtv.com.tr

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ