Kramponlupisagor -

4 Eylül 2017 İddaa Tahminleri

4 Eylül 2017 İddaa Tahminleri
  • 04.09.2017

382 KARADAĞ – ROMANYA

Karşımızda peşpeşe aldığı galibiyetlerle, aslında gruptan çıkma arzusunu en yüksekten yaşayan bir ülke var, Karadağ. Oynadığı futbolun tutkusuyla, dinamizmiyle ve futbol adına doğru işler yapmaya çalışmasıyla Romanya karşısında favori. Romanya ise Christoph Daum ile birlikteliğinin belki de sonuna geldi. Bunların yanında bir de grup dinamiklerine bakalım. Karadağ üç puan geriden Polonya’yı takibini sürdürüyor ancak ülke olarak Polonya’nın ayağına bir çelme takılmasını bekliyorlar. Grubun büyük ihtimalle bir de final maçı olacak Polonya ve Karadağ arasında. Karadağ o final maçına kadar ilk etapta Romanya’ya puan kaptırmak istemeyecektir. Bir sonraki maçı ise yine evinde Danimarka, sonrasında Polonya deplasmanına, yani o final maçına çıkacaklar. Karadağ cephesinde durumlar böyle iken, bu maçın onlar için çok zor geçeceğini, ancak niyahetinde kazanacaklarını düşünüyorum. Kuponunuzda garanti bir bahis olsun istiyorsanız bu maça çifte şans oynayabilirsiniz.

Yazar Tahmini: MS1 (2.30)

384 POLONYA- (2)KAZAKİSTAN

Her iki ülkenin dünya futbolundaki yerleri belli. Kazakistan-Romanya maçında grubun dinamiklerini yazmıştık. Karadağ’ın beklediği maç bu maç değil kesinlikle. Kazakistan hiçbir şekilde Polonya’dan puan alamaz. Bundan ziyade Polonya kaç gol atar, onu konuşalım. Grupta, iç sahada oynadığı bütün maçları kazanan Polonya’nın en önemli gol ayağı Lewandowski. son 17 milli maçta 21 gol atmayı başardı. Ülkesi adına bu maçta da üstüne düşeni yapacaktır. Nefesini ensesinde hissettiği iki ülkeyi de hesaba katarsak, Polonya atabildiği kadar atmayı deneyecek. Polonya’nın gol yemeden en az 3-4 gol bandında maçı bitireceğini düşünüyoruz.

Yazar Tahmini: MS1 (1.65)

372 ERMENİSTAN – DANİMARKA

Üçüncü ve son bahsimiz, aynı grubun başka bir maçı. Önceki yazdıklarımıza ek olarak, toparlayıcı ve noktalayıcı olması açısından salt bir bilgi geçeyim. İlk sırada Polonya 16 puanda, takipçileri Karadağ ve Danimarka 13’er puan ile takibi sürdürüyorlar. Günün belki de en bankosu, Danimarka kaybetmez. 1.25 oran ancak oran yükseltmek adına Danimarka handikap çok mantıklı bir seçim olabilir. Danimarka’nın kaliteli ayakları maçı farklı koparabilir.

Yazar Tahmini: H2 (1.75)

Bu üç maçı iki ayrı kupon olarak yazalım.

Karadağ-Romanya MS1 (2.30)
Polonya-(2)Kazakistan MS1 (1.65)
Ermenistan-Danimarka H2 (1.75)

Toplam Oran: 6.64

Karadağ-Romanya 1X (1.28)
Polonya-Kazakistan 1X (1.15)
Ermenistan-Danimarka MS2 (1.25)

Toplam Oran: 1.84

Etiketler: /


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Ankara Web Tasarım